Restart Helio Fesztivál

RESTART HELIO FESZTIVÁL PROGRAMJA

IDŐPONT: 2019. július 5-7., HELYSZÍN: Zalaegerszeg, Vizslapark

 

2019.07.05

(péntek)

18:00-18:50 Lukács Réka: Gyerekjóga
19:00-19:50 Horváth Petra: bodyART Structure
17:00-17:50 Sebestyén Bence: Egészséges életmód a mindennapokban
18:00-18:50 Tóth Szilvia: RESTART a munkában
19:00-19:50 Szamosi Nikolett: A spiritualitás útvesztői, avagy Van élet a halál után
17:00 Kézműves és masszírozó program indítása
18:00:00 Előadás: Stresszkezelés 8 lépésben, Közben előre elkészített ételekből kóstoló
2019.07.06

(szombat)

9:00-9:50 Pálos-Vágvölgyi Krisztina: Pilates
9:00-19:00 TestSzobrász Műhely Zala a Restart Helio Fesztiválon
10:00-10:50 Fitos Judit: Napindító jóga
11:00-11:50 Horváth Petra: Gerinctorna
13:00-13:50 Tátraszéplaki Noémi: SPINE Training/ Gerinctréning
14:00-14:50 Háry Zsófia: Gerincjóga (Béke Ligete Jógastúdió)
15:00-15:50 Kontor Hajni: NMPT – az új sportút a gerinc és ízületi betegségek elkerülésében
16:00-16:50 Hénics Fruzsina: Ashtanga jóga
17:00-17:50 Fitos Judit: Családi jóga
18:00-18:50 Kósa Zoé: Lélegezz – Vinyasza Flow jóga
9:00-14:00 Preisinger Évi: Mandala alkotóműhely
10:00-10:50 Lekics Áron: Egészséges életmód és a gyógygombák
10:00-11:30 Csitári Nikoletta: Boldogságóra
11:00-11:50 Kissné Gaál Zsuzsanna, dr. Németh Krisztina: Lengőkert – Egyensúlyteremtés mese- és mozgásterápiával
13:00-13:50 TestSzobrászat – Borsos Miklós élményelőadása
14:00-14:50 Sebestyén János: A rovás mint kód
14:00-17:00 Karát Eszter: Alkotó Műhely Gyerekeknek
15:00-15:50 Monori Kriszti: Táplálkozási iránytű az egészségért
15:00-19:00 Sebestyén János: Lélekrajz
16:00-17:20 Klujber Kata: A Test-Lélek-Szellem Harmóniája
17:30-18:20 Sebestyén Bence: Mikrobiom, a bennünk rejlő élet
19:00-20:30 Soma Mamagésa előadása: Merre van az utam? Választható változások
20:30-21:30 Sage Acoustic Duo koncertje
9:00-19:00 PADMA ÉLETMÓDKÖZPONT
9:30-14:00 Gaál Boglárka: Életvezetéssel, gyerekneveléssel kapcsolatos tanácsadás
10:00-10:50 Matus Vivien: IET ® Meditáció, az Energiamező Gyógyító Angyalaival (Padma Életmódközpont)
10:00-14:00 Tóth Szilvia: Coaching kóstoló
10:00-19:00 Gaál Éva: Gall masszázs
11:00-17:00 Pálos-Vágvölgyi Krisztina: Korokan masszázs
14:00-14:30 Gaál Boglárka: Különleges utazás a lélek labirintusában – elcsendesedés, befelé figyelés relaxáció
14:00-18:00 Szamosi Nikolett: Személyes konzultáció – beszélgetés, oldás, útmutatás
14:00-19:00 Andó Róbert: Svéd masszázs
18:00-18:50 Szamosi Nikolett: Főnix – Átalakulás, Újjászületés, Transzformáció
9:00 Kézműves és masszírozó program indítása (egész napos)
10:00 Előadás: Mit tanulhatunk a hosszú életű népektől?
Elindulnak a 8 állomáson a mérések, tesztek (egész napos)
11:00 Egészséges ételek készítése, kóstoló – 1
12:00 ADRA program: Alapszintű újraélesztés gyakorlatának bemutatása és oktatása-1
14:00 Ea: Stresszkezelés 8 lépésben
15:00 Egészséges ételek készítése, kóstoló – 2
16:00 Ea: Szokásaink formálása
17:00 ADRA program: Alapszintű újraélesztés gyakorlatának bemutatása és oktatása-2
18:00:00 18.00 – Egészséges ételek készítése, kóstoló – 3
2019.07.07

(vasárnap)

9:00-9:50 Horváth Petra: Napindító bodyART
10:00-10:50 Horváth Judit: Gyógyító mozdulatok
11:00-11:20 Jóga flashmob
11:30-12:20 Balatoni-Huber Vera: Hatha jóga a gerinc egészségéért (Béke Ligete Jógastúdió)
14:00-14:50 Hénics Fruzsina: Akrojóga
15:00-15:50 Kósa Zoé: Áramlás – Vinyasza Flow jóga
16:00-16:50 Virga János: Csikung
17:00-17:50 Győrfi Barbara: Gerincterápiás jóga
17:00-17:50 Virga János: Aikido szabadedzés és bemutató
18:00-18:50 Horváth Petra: NMPT – torna az egészséges gerincért
9:00-14:00 Karát Eszter: Alkotó Műhely Gyerekeknek
9:00-19:00 A festővászon mindenkié
10:00-10:50 Vizsy Maja: Testünk védelme, ízületeink tehermentesítése a mindennapokban
11:00-11:50 Klujber Kata: Az Új Kor kezdete, avagy mit üzennek a csillagok a jövőre nézve
14:00-14:50 Koller Krisztina: Lélek vagy Egó vagy… (Béke Ligete Jógastúdió)
14:00-19:00 Preisinger Évi: Mandala alkotóműhely
15:00-15:50 Berki Nóra: Külső – belső EGÉSZség
15:00-15:50 Karáth Anita: Lélekemelő mesék
16:00-18:00 Maharishi Bhramananda Yogi: Minden a csenddel kezdődik
19:00-20:30 Patak Zenekar koncert
9:00-19:00 PADMA ÉLETMÓDKÖZPONT
9:00-18:30 Maharishi Institute of Body and Mind
9:00-15:00 Végvári Viktória: Okostányér
9:00-16:00 Andó Róbert: Svéd masszázs
10:00-10:50 Matus Vivien: Önszeretet meditáció (Padma Életódközpont)
12:00-19:00 Horváth Henrietta: Stresszoldás kineziológiával, önismeret OH-kártyával
14:00-14:50 Szamosi Nikolett: ÉberTér Meditáció
15:00-15:50 Horváth Henrietta: Lélekgyógyító meditáció
15:00-19:00 Szamosi Nikolett: Személyes konzultáció – beszélgetés, oldás, útmutatás
16:00-16:50 Kósa Zoé: Szeretet meditáció
16:00-19:00 Berki Nóra: Külső – belső EGÉSZség, konzultáció
18:00-18:50 Horváth Judit: Hangutazás
9:00 Kézműves és masszírozó program indítása (egész napos)
10:00 Előadás: Mit tanulhatunk a hosszú életű népektől?
Elindulnak a 8 állomáson a mérések, tesztek (egész napos)
11:00 Egészséges ételek készítése, kóstoló – 1
12:00 ADRA program: Alapszintű újraélesztés gyakorlatának bemutatása és oktatása-1
14:00 Ea: Stresszkezelés 8 lépésben
15:00 Egészséges ételek készítése, kóstoló – 2
16:00 Ea: Szokásaink formálása